Eдно от най-посещаваните емблематични места в Банкя е “Пътеката на здравето”. Тротоарите към нея доскоро бяха в незавидно състояние. Сега вече не е така. Извършен бе ремонт, който подобри естетическия им вид и ги направи по-безопасни.
Кметът на Банкя с жест към партньорите от „Кока-Кола ХБК“ България
От фейсбук страницата на кмета на Банкя Рангел Марков: "🤝Вчера с присъствието си уважих нашите партньори от...




